KONST / Litografier / Färglitografi 6536102
*
nr 653 6102
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Jan Rhodin (f. 1938), 141/360, 39x53
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 augusti 2010
kl 19:16:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/8 12:16:11
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan rhodin litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Jan Rhodin
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
nr 653 6102
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Jan Rhodin (f. 1938), 141/360, 39x53
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 augusti 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/8 12:16:11 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan rhodin litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



